Реабілітанти Центру разом з Тамарою Василівною 02.02.2017 року побували на екскурсії в одній із ведучих кіностудій України «Film.ua». Ми мали нагоду дізнатися, що Film.ua — одна з найбільших кіностудій України. Її було створено в листопаді 2002 року, це найбільший виробник кінопродукції в Україні. У березні 2007 року компанія перетворилась на комплексну кіногрупу FILM.UA Group. До її складу входить 25 компаній. Кіногрупа має всі ресурси для реалізації повного циклу телепроекту: від його виробництва до продажу на ринку на будь-яких носіях.».

 Реабілітанти Центру разом з Тамарою Василівною 02.02.2017 року побували на екскурсії в одній із ведучих кіностудій України «Film.ua». Ми мали нагоду дізнатися, що Film.ua — одна з найбільших кіностудій України. Її було створено в листопаді 2002 року, це найбільший виробник кінопродукції в Україні. У березні 2007 року компанія перетворилась на комплексну кіногрупу FILM.UA Group. До її складу входить 25 компаній. Кіногрупа має всі ресурси для реалізації повного циклу телепроекту: від його виробництва до продажу на ринку на будь-яких носіях.

   У структурі групи є кілька дочірніх компаній:

·        FILM.UA Production

·        FILM.UA Television

·        FILM.UA Distribution

·        FILM.UA Studio та інші.

   FILM.UA Production — виробнича компаніящо випускаєтелевізійні фільми і серіали.

   FILM.UA Television — підрозділщо займається виробництвомтелепрограмВ активі компанії програми «Давай одружимося», «Судові справи», «Містичні історії з Павлом Костіциним» та ін.

   FILM.UA Distribution — дистрибуційна компанія, що займається реалізацією всіх видів прав на всі території.

 

   FILM.UA Studio — кіностудія в Києві, що володіє виробничими потужностями та інфраструктурою, необхідною для процесу кіновиробництва. Студія має 5 павільйонів для зйомок: два по 900 м², два по 800 м² і невеликий павільйон на 200 м². У павільйонах кіностудії знімалися такі великі телевізійні шоу як перша Фабрика зірок, Битва екстрасенсів, Велика різниця тощо. На даний час знімається шоу «Україна має талант». Саме в цій залі, де знімається шоу, реабілітанти одержали найбільшу насолоду. Їхній радості і захопленню не було меж. Кожному хотілося як можна більше пофотографувати, і сфотографуватися біля різних атрибуцій. З піднесеним настроєм і гарною порцією позитиву ми покинули студію.