Київський міський Центр соціальної, професійної 
та трудової реабілітації осіб з інвалідністю

ІНФОРМУЄ:

Стартує національний конкурс «Благодійна Україна-2022» під гаслом «Благодійність на захисті України» (далі – Конкурс), засновником та організатором якого є благодійна організація «Асоціація Благодійників України».

Метою Конкурсу є всебічна підтримка волонтерського та благодійного руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва. Завданнями Конкурсу є: популяризація благодійництва та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик; відзначення кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року; інформування суспільства про кращі практики благодійності; популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності та волонтерства, актуальність та суспільна значущість різнопланових реалізованих доброчинних проектів.

Основні колективні номінації:

1. Благодійність великого бізнесу;

2. Благодійність середнього та малого бізнесу;

3. Корпоративна благодійність;

4. Колективне волонтерство;

5. Всеукраїнська благодійність;

6. Регіональна доброчинність;

7. Місцева доброчинність;

8. Доброчинність в охороні здоров’я;

9. Доброчинність у освіті та науці;

10. Доброчинність у культурі та мистецтві;

11. Доброчинність у соціальній сфері;

12. Доброчинність у сфері екології та охорони довкілля;

13. Доброчинність у захисті України;

14. Доброчинність неурядового сектору;

15. «Добро починається з тебе»;

16. «Молодіжні доброчинні ініціативи»;

17. Доброчинна акція року;

18. «Платформа добра»;

19. «Інновації в доброчинній діяльності».

Індивідуальні номінації:

20. Благодійник року.

21. Волонтер року.

22. Менеджер року у сфері доброчинності.

Спеціальні номінації:

23. Народний доброчинець.

24. Медіа і доброчинність.

25. Допомога з-за кордону.

Останній термін подачі заявок для участі в Конкурсі «Благодійна Україна 2022» – 30 квітня 2023 року (включно).

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті:

https://blagoukraine.org, facebook: BlagodijnaUkraina,

електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 Оргкомітет конкурсу: тел. +380671640411 (у робочий час)

12.01.2023 в Національному музеї літератури України Київським міським Центром соціальної, професійної та трудової реабілітації осіб з інвалідністю було проведено літературно-музичний захід "Щедрий вечір, добрий вечір", присвячений новорічно-різдвяним святам.
Відвідувачі Центру підготували та презентували одну з найдавніших різдвяних містерій «Водіння кози», яка зберіглася до наших днів і відбувається у Щедрий вечір.
Під акомпанемент Київського академічного муніципального духового оркестру співали пісні, щедрували, вітали присутніх зі святами й бажали багатого року.
Дякуємо нашим партнерам та друзям Національному музею літератури України та Київському академічному муніципальному духовому оркестру за чудовий захід для відвідувачів Центру.

Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів інформує, що у межах реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, схваленої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року №366-р, на платформі «Prometheus» розміщено освітній курс «Життєстійкість молоді в умовах криз». Він є безкоштовним, проводиться в онлайн-форматі та після завершення навчання його слухачі отримають сертифікати.
Мета освітнього курсу – допомогти молоді набути навичок життєстійкості, що дозволить їм бути краще підготовленими до травм, загроз і значних стресів в умовах повномасштабної війни, що триває.
Курс доступний на платформі «Prometheus» за посиланням: https://bit.ly/3MTfiUg

12.12.2022 в Національному музеї літератури України Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації осіб з інвалідністю провів свято української пісні та кухні до дня Андрія "Автентичні страви української національної кухні", де відвідувачі Центру презентували стародавні українські страви та співали пісні під акомпанемент Київського академічного муніципального духового оркестру. А спеціально запрошений гість Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв Анатолій Демчук подарував позитив та усмішки від виконання бувальщин.
Дякуємо нашим партнерам та друзям за чудовий захід для наших відвідувачів Центру.