Три «І» для результативного пошуку роботи

 

   Більшість з нас не новачки в пошуку роботи. У нас є свої методи і улюблені практики з пошуку вакансій, написання резюме, проходження співбесіди. А якщо об'єднати їх, то вийдуть 3 принципи, які починаються на букву "і".

 

Ідея

работа

 

              Будь-який успішний пошук роботи починається з ідеї - чого ви хочете досягти. Звичайно, можна просто відсилати своє резюме на всі вакансії, які хоч якось вам підходять, в надії отримати запрошення на співбесіду. Але краще провести якийсь час у пошуках своєї мети. Тільки визначивши мету можна почати рух до неї. Ким би ви дійсно хотіли працювати, що приносить вам задоволення? У вас є «ідеї», але чогось не вистачає для їх втілення в життя? Відмінно! Тепер ви знаєте відправну точку

Ініціатива

   Пошук роботи - це важка праця. Прояв ініціативи може допомогти у багатьох ситуаціях, але особливо це допоможе в роботі та її пошуку. Шанс, що роботодавець буде шукати саме вас, дуже малий. А шанс того, що він готовий просто так дати вам шанс - ще менше. Ви знаєте, що вам потрібно щоб отримати конкретну посаду ? Що потрібно зробити, щоб роботодавець помітив вас і повірив у вас? Проявляйте ініціативу на кожному кроці. Доведіть, що ви гідні, що вам не байдужа ця робота, що ви саме той, хто зробить, а не той, хто може зробити.

Індивідуальність

   Як ви збираєтеся виділитися серед інших кандидатів? Якими особистими якостями та навичками конкретно ви можете допомогти компанії? Почніть з резюме. Позбавтеся від загальних фраз і порожніх кліше. Всі ми працьовиті, пунктуальні та відповідальні. Розкажіть про особисто ваші досягнення. Додаткові курси - це добре, але як особисто ви використовували ці знання у своєму досвіді. Будьте індивідуальні, покажіть, що можете саме ви, а не просто людина з вашою кваліфікацією.

   Пам'ятайте - ідея, ініціатива, індивідуальність. Але потрібно не просто запам'ятати ці слова, а не полінуватися і не побоятися застосувати їх до себе.