Вишивання – користь для душі!

Вишиванка

 

    У наше технологічне століття так мало      залишилося занять для душі. Все більшу      популярність знаходять Інтернет та          електронні книги, web-        дизайном займаються тепер не тільки  професіонали, а й аматори.

      А ось займатися рукоділлям чомусь не  модно. Вважається, що в’язання  шкарпеток і вишивання картин і серветок  – це доля старих бабусь на пенсії, а ніяк  не процвітаючої леді, яка їздить на роботу  на шикарному автомобілі і має свій бізнес.

Тільки от заняття вишиванням приносить не меншу користь, ніж бесіда з психологом.

По-перше, рукоділля допомагає відволіктися від повсякденних проблем. Забуваються образи і печалі, а думки приходять в порядок.

По-друге, вишивання заспокоює. Щоб створити шедевр своїми руками, необхідно повністю зосередитися на занятті. Інакше просто нічого не вийде, нитки будуть сплутані, малюнок не буде виходити, і замість заспокоєння можна отримати лише ще одне джерело роздратування.

Але вишивання – це не тільки відпочинок для душі і відхід від повсякденності. Можна також продемонструвати свій талант, свої вміння та отримати найвищу нагороду – визнання друзів і рідних. А найбільш гарні вишиті картини можна представити на виставці.

 

Узагальнено за матеріалами сайтуІbud.ua,  інструктором з трудової адаптації Центру Марченко А. Л.