Яку користь приносить сімейне рукоділля?

картинка

 

         Сімейне рукоділля є однією з опорних точок, на яких будуються внутрішньосімейні взаємини. Звичайно, зібратися в колі сім’ї і разом створити щось оригінальне і унікальне, чим можна похвалитися знайомим і друзям, справа захоплююча. Але в чому полягає користь, від спільної творчості?

   Слово рукоділля означає робити руками. А зробити щось своїми руками в колі сім’ї буде не тільки цікавим заняттям, але ще й корисним, так як спокійне проведення часу дарує нам гарну можливість заспокоїтися, вивчити психологічний стан себе і своїх близьких, знайти рішення важливого сімейного питання. Крім цього, ви зможете обговорити з усіма членами сім’ї якісь важливі питання, кожен зможе висловити власну точку зору. Таким чином, сімейне рукоділля є процесом, під час якого члени сім'ї  можуть краще пізнати один одного, більше дізнатися про світогляд, мислення і можливості. Особливо захоплююче сімейне рукоділля для дітей. І не варто упускати хвилини єднання за цікавим заняттям.

   Побутує думка, ніби тата в процесі сімейного рукоділля брати участь не можуть, але, серед чоловіків адже зустрічаються вправні швачки, в’язальники, творці оригінальних ювелірних прикрас і так далі. Крім цього, головна мета сімейного рукоділля полягає не у виробництві ідеальних іграшок або одягу, а в часі, який сім’я проводить разом. Навіть якщо процес йде в мовчазній обстановці, то і це сприятливо впливає на психологічний план.

   Сьогодні існує безліч видів рукоділля, які підходять для сімейного дозвілля. Розглянемо деякі з них.

   Орігамі — дуже захоплюючий процес складання аркушів паперу в різноманітні фігури. Цей процес дуже захоплюючий, розвиває творче мислення і уяву, адже можна створити не тільки страхітливих драконів, прекрасних лебедів, але також і новорічні прикраси.

   Печворк. Вам паперові підробки не до душі? Нічого страшного! Можна взяти різнокольорові нитки, стрічки, шматочки різнокольорових тканин (шовк, фетр, бавовна та інші) і приступити до спільного створення красивих і унікальних речей.

   Плетіння. Плетінням можна займатися з будь-яким матеріалом. Тканина, шкіра, кольорові нитки, стрічки — все, що вашій родині здасться захоплюючим. Дане заняття можна перетворити на психологічну гру і сплести разом повага, розуміння і дружбу!

Узагальнено за матеріалами сайту Byx.com.ua, інструктора з трудової адаптації Центру Марченко А. Л.