5 пунктів користі рукоділля!

картинка

           1. Самовираження. Не завжди професія, яку вибирає собі людина, пов'язана з творчою діяльністю. Саме тому багато людей у вільний від роботи час знаходять собі захоплення до душі і реалізовують свій творчий потенціал в якомусь хобі, яким найчастіше є рукоділля.

           2. Розслаблення. Коли після важкого робочого дня людина захоплено поринає в якусь справу, що приносить йому задоволення, то всі робочі проблеми відходять на задній план, мозок відпочиває, нервова система заспокоюється, а думки набувають позитивний настрій.

       3. Розвиток. Немає нічого страшнішого для жінки, ніж побут, адже занурившись у нього з головою, можна забути про все на світі. А ось заняття рукоділлям підвищують концентрацію, стимулюють процес придумування чогось нового, а також розвивають власний стиль і смак до життя.

        4. Затишок. Будинок тільки тоді вважається затишним, коли він наповнений життєвою енергією його мешканців. А що ще містить стільки позитивної енергії, якщо не ексклюзивні речі, зроблені з любов'ю своїми руками!

       5. Економія. Вміння, наприклад, шити чи в'язати, робити м'які іграшки або інші вироби-подарунки значно заощадить ваш сімейний бюджет. А може так статися, що ваше хобі несподівано стане додатковим джерелом доходу або навіть виросте до цілого бізнесу.

Узагальнено за матеріалами сайту , інструктора з трудової адаптації Центру Марченко А. Л.